TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Antalya da panjur işleri

Antalya da panjur işleri

Antalya da panjur işleri Antalya da panjur işleri. Her şekil ve modelde panjur sistemleri konusunda gerek tamir gerekse yeni ürün montajı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Antalya panjur sistemleri

Panjur tamiratı ve panjur ipi değişim işleri yapmaktayız. Her model ve ölçüde panjurlar tamir ve ip değişimi motorlu panjur tamiratı yapılmaktadır.

Panjur ipi ve makarası değişimi aynı günde gerçekleştirilmektedir. Eski panjurlarda ip zamanla yıpranır, güneş ve hava şartlarından dolayı yıpranan panjur ipleri kopar. Aslında kopmadan önce belli aralıklar ile 2 yılda bir gibi panjur iplerini yenilemek gerekmektedir.

Eski tip panjurlarda meydana gelebilecek bir diğer arızada panjur kasnağı tabir edilen kutu içerisindeki çemberin sıkışması ve kırılmasıdır. Tüm bunlara sebep kopan iptir. Bu sebeple ip kopmadan değiştirme işlemi, panjurlarda daha büyük arızalara sebep olmaktadır. Ayrıca bir diğer hususta makas tabir edilen parçaların kırılmasıdır. Panjurun öne doğru açılmasının sağlayan bu parçalar, zamanla yıpranır kırılabilir. Değiştirilmesi çok kolaydır ve ekonomiktir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir