TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Antalya panjur fiyatları

Antalya panjur fiyatları

Antalya panjur fiyatları

Antalya panjur fiyatları

 

Antalya panjur fiyatları, panjur modeline göre, motorlu panjur veya manuel panjur olma durumuna göre değişmektedir. Ayrıca beyaz veya renkli hatta ahşap desenli panjur modelleri bulunmaktadır. Antalya panjur işleri tüm bu özellikler belirlenerek oluşmaktadır. Detaylı panjur bilgisi ve fiyatları için telefon destek 0242 324 03 26 WİNLİFE Antalya cam balkon- sineklik ve panjur sistemleri.

Panjur sistemlerinde eski tip standart panjurlar, öne doğru açılabilen makaslı panjurlar, dıştan veya içeriden kutu ile monte edilmektedir. İpleri sayesinde yukarı ve aşağı hareket ederler. Ayrıca makaslar sayesinde ileri doğru açılma yapabilir.

Yeni model mono blok panjurlar pencere ve kapıların kasasının hemen üzerindedir. Pencere veya kapı ie birlikte üretilir. Bağımsız bir kutu yoktur. Bu sebep ile daha kullanışlı ve daha modern bir modeldir. Ayrıca mono blok panjurlara motor ilave edilerek otomatik elektrikli çalışması sağlanabilir. İple de çalışabilen mono blok panjurlar yeni binalarda çok sık kullanılmaya başlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir