TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Antalya panjur tamir

Antalya panjur tamir

Antalya panjur tamir, Antalya da Otomatik ve manuel panjur tamir ve yeni panjur montaj işleri yapılmaktadır. Motorlu ve motorsuz panjur imalatı, panjur ipi değişimi. Makara ve kasnak değiştirme tamiratı konularında tecrübeli personelimiz ile Antalya genelinde hizmet vermekteyiz.

Antalya panjur tamir Antalya panjur tamir

 

Antalya panjur sistemlerinde kullanılan malzemelerimiz, en yeni ve modern sistemlerdir. Alüminyum ve plastikte beyaz, diğer renkler ve ahşap desen uygulamaları yapabiliriz. Panjur modelleri Antalya için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Burada otomatik ve manuel panjurlar ile ilgili detaylı açıklamalar, panjur ürünü ile ilgili resimler, uygulama örnekleri bulmanız mümkündür.

Antalya panjur tamir konusunda, her model ve şekildeki panjurların, ister otomatik motorlu, isterse manuel tip panjur olsun her türlü tamir ve parça değiştirme işleri için irtibat numaramız 0242 324 03 26 arayınız. Eski tip panjurlarda çok sık karşılaşılan problem ipin kopması. Panjurun sıkışması gibi plastik panelin yerinden çıkması kırılması durumlarında hızlı bir şekilde ve uygun fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz.

Antalya panjur firmaları arasında, bu konuda uzman personel ve ürün-hizmet çeşitliliği anlamında Antalya da birçok bölgeye kusursuz, ekonomik ve hızlı çözümlerimiz ile öncü olamaya ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir