TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Antalya sineklik fiyatları

Antalya sineklik fiyatları

Antalya sineklik fiyatları

Antalya ilimiz, su kaynaklarının, ağacın ve yeşilin bol olduğu bir şehirdir. Bu sebep ile sinek, böcek ve haşere fazladır. Bunlarla mücadele etmenin ve engellemenin bir yöntemi de sineklik sistemleri ile bu zararlılardan korunmaktır.

Sineklik sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmiş ve daha pratik kullanılabilir hale gelmiştir. Yeni ve modern yapılara uygun sineklik modelleri tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Antalya sineklik, sineklik modeline ve ölçüsüne göre değişmektedir.

Menteşeli açılır kapanır olan modeller, diğer modeller göre daha uygun fiyatlara satışa sunulmasına rağmen, her yapıya uygulanamayışı ve büyük ölçülerde sağlıklı çalışmaması dezavantajlı tarafıdır. Kullanımı çok pratik olan menteşeli sineklik ürünü, sök tak şeklinde de kullanılacak şekilde imalat ve montaj yapılabilmektedir. Antalya menteşeli sineklik fiyatı 2015 yılı için pencerelerde 25-35 TL. aralığında satılmaktadır. Alüminyum çerçeve ve yanmaz tülden imal edilen bu model; menteşeleri, tutma sapı, köşe gönyeleri ve kilitleme mekanizması ile birlikte uygulanmaktadır.

Antalya sineklik fiyatları

Antalya sineklik fiyatları

Antalya sineklik fiyatları

Bir diğer sineklik ürünümüz, Pileli Plise olarak adlandırılmış olan sineklik modelimiz yeni ve çok kullanışlı bir üründür. Diğer sineklik modelinin uygulanamayacağı her türlü kapı ve pencere yapısına ve ölçüsüne uygulanabilmektedir. Pile şeklinde katlanarak sürme şeklinde çalışan Pileli- Plise sineklik modeli, Alüminyum çerçeve içerisinde yukarı aşağı veya sağa sola şeklinde çalışabilmektedir. Yanmaz fiber tül kullanılan bu sineklikler, rahat kullanımı ile son yıllarda en çok tercih edilen modellerden biridir. Gergi iplerinin tülü katlaması ve çekmesi ile çalışmaktadır. Monte edilmesi çok kolaya olan Pileli- Plise modelde tül katlanarak alüminyum kasası içerisinde gizlendiği için, kışın kullanılmadığı zaman tülün dış hava etkenlerinden korunmasını sağlamaktadır. Böylece tül daha uzun ömürlü ve kullanışlı olmaktadır.

Antalya sineklik fiyatları konusunda, Pileli – Plise sineklik fiyatları, ölçüye göre belirlenmektedir. 2015 yılı Pencereler için Pileli – Plise sineklik fiyatı; 80 -120 TL. aralığındadır. Kapılar için ise 170 – 250 TL. aralığında ölçüye göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Sürme kapılarda ve duble diye tabir edilen çift açılım kapılarda ebat büyüdükçe pileli – Plise sineklik fiyatı da artmaktadır.

 

Antalya sineklik fiyatları

Tüm sineklik modelleri için Alüminyum çerçevelerin monte edileceği yere uygun renklerde fırın boyama yöntemi ile boyanması mümkündür. Ayrıca ahşap desenlerde uygulama yapmak mümkündür. Bu işlem için standart renkler haricinde boyama işlemi için ayrıca ücret talep edilmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir