TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Antalya sineklik sistemleri

Antalya sineklik sistemleri

Antalya sineklik sistemleri, Firmamız Antalya ve ilçelerinde menteşeli sineklik, pileli sineklik, sürme ve stor sineklik sistemleri konularında imalat uygulama ve toptan satış yapmaktadır.

Sineklik sistemleri, günümüzde çok ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Özellikle ağaç ve su kaynaklarının yoğun olduğu Antalya ilimizde, sinek ve haşere de bu sebep ile çok fazladır ve yaşantımızı rahatsız edici düzeyde etki etmektedir.

Antalya sineklik sistemleri

Antalya sineklik sistemleri

Antalya sineklik sistemleri

Gelişen teknolojik imkanlar sayesinde, günümüzde sineklik sistemleri daha kullanışlı ve modern bir hal almıştır. Winlife Antalya cam balkon ve sineklik sistemleri olarak firmamız en yeni ve gelişmiş sineklik modellerini üretmekte ve uygulamasını yapmaktadır.

Sineklik modellerimiz şunlardır;

– Pileli plise sineklik : Pile şeklinde sabit bir çerçeve içerisinde katlanarak çalışan bu model en çok tercih edilen modeldir. Kolay kullanımı, yer kaplamayan yapısı, yukarı aşağı veya sağa sola çalışabilir olması, uzun ömürlü ve her türlü kapı ve pencereye takılabilir olması sebebi ile son dönemlerde en çok satılan ve memnun kalınan sineklik modelidir.

– Menteşeli sineklik : Bu model en eski ve pratik sineklik sistemidir. Parçalar ve aksesuarlar yeni tasarımlarda daha kullanışlı ve gelişmiş yapıdadır. Menteşeli sineklikler aynı zamanda en ekonomik modeldir. Ancak menteşeli sineklikler,  her tür kapı ve pencere yapısına monte edilememektedir.