TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Cam balkon Antalya

 Cam balkon Antalya

Antalya ilimizde evlerinizin balkonlarını katlanır cam balkon sistemleri ile kapatmak son dönemlerde gittikçe yaygınlaşan ve halini almıştır. Cam balkon Antalya

Bunun sebepleri, yazın çok sıcaklardan, kışın soğuk yağmur ve fırtınalardan balkonların korunması, kapalı bir alan halini alan balkonlarda daha çok vakit geçirebilme imkanı gibi sebepler gösterilebilir. Bunun yanı sıra, açık hali ile toz ve pisliğe maruz kalan balkonlar sürekli temizlenmek zorundadır. katlanır cam balkon sistemi ile kapatılan balkonlar, temiz kalmakta, camlar katlanıp toplandığı zaman, tekrar açık haline gelmektedir. Ayrıca camlar içeri doğru açılabildiği için, camların temizlenmesi bir sorun yaratmamaktadır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar, özellikli ve dayanıklı camlardır. TEMPER denilen fırınlanma işleminden geçen camlar, normal camlara oranla 8 kat daha kuvvetlidir. Camların kırılma ihtimali yoktur. Çok güçlü darbelerde cam patlar ve tuz buz şeklinde ufak parçalara ayrılır.

Camların bu kadar sağlam olması, cam balkon kapatılan mekanlarda ayrı bir güvenlik durumu oluşturmaktadır. Hırsızlara karşı geçit vermeyen temperli balkon camları, giriş katlarda güvenlik sebebi ile rahatlıkla kullanılabilir.

Cam balkon Antalya

Buna benzer birçok sebepten dolayı, Cam balkon Antalya için vazgeçilmez ve çok faydalı bir ürün olmak durumundadır. Firmamız cam balkon Antalya WİNLİFE her şekilde ve yükseklikte balkon yapısına uygun modelde uygulamalar yapmaktadır. Oval, düz, dikdörtgen ve açılı balkonlarda doğru projelendirme ve uygun imalat ekipmanları ile sorunsuz bir şekilde cam balkon sistemi konusunda tecrübeli personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Cam balkon Antalya

 

Antalya bölgesinde, tüm ilçe ve çevre illere de hizmet veren firmamız, demonte ürün satışı ve alüminyum aksesuar grubu satışı da yapmaktadır. Hizmet bölgelerimiz arasında, Konya altı cam balkon, Muratpaşa cam balkon, Kepez cam balkon, Kemer cam balkon, Korkuteli cam balkon, Manavgat cam balkon, Alanya cam balkon, Serik cam balkon, fener mahallesi cam balkon.

CAM BALKON

CAM BALKON

Ürünlerimiz arasında, katlanır cam balkon sistemi, sürme cam balkon sistemi, Sineklik sistemleri, Alüminyum korkuluk ve Alüminyum küpeşteler. Kış bahçesi uygulamaları, Teras ve veranda kapatma sistemleri bulunmaktadır.

Cam balkon Antalya WİNLİFE İletişim : 0(242) 324 03 26 mail adresimiz : alpguldere@yahoo.com

2 Responses so far.

  1. Mustafa kemal aladağli dedi ki:

    Korkutelideki taşaŕonunuz cok kötü ve saygısiz bir işi 8 ayda bitiremedi.. dava açacağım .. kemal aladağlı ..
    .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir