TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Katlanır cam balkon sistemi

Katlanır cam balkon sistemi

Katlanır cam balkon sistemi ANTALYA WİNLİFE olarak GOLD seri ürün kullanılmaktadır. Paslanmaz teker, kalın profil ve tahliye kanalları bulunmaktadır..

Kaynak: KATLANIR CAM BALKON – Antalya Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemi

Katlanır cam balkon sistemi

cam balkon sistemlerinde en çok tercih edilen ve uygulanan model, katlanır olan modeldir. Bunun başlıca sebepleri şunlardır; Katlanır sistemde kanatlar ray içerisinde rulmanlı tekerler sayesinde sürülür ve katlanır. Böylece camların kolay temizlenmesi sağlanır. Özellikle bayanların camı daha rahat ve güvenli temizleme imkanı sayesinde katlanır ürün ön plandadır.

Bir diğer önemli özellikte katlanır modellerin yalıtım konusunda diğer sistemlere göre daha üst seviyede oluşudur. Katlanır modeller balkonlarımızın evin içine katılması amacı ile kullanılmak istendiğinden, yalıtım çok önemli bir hal almaktadır. Kıl fitiller, tahliye kanalları, su damlalık kanalı ve cam aralarında kullanılan fitiller sayesinde % 90 oranında yalıtım sağlanmaktadır.

Sağlam yapısı ve paslanmaz rulman tekerleri ile çok kullanışlı ve uzun ömürlü bir üründür. Her şekil ve ölçüde balkonlara rahatlıkla uygulanabilir. Kilitlenebilir olması ve kilitlerde çocuk kilidi bulunması önemli bir özelliktir. Camların 8 mm. kalınlıkta ve darbeye karşı dayanıklı olması sayesinde güvenlik amacı ile kullanılabilir. Özellikle giriş kat balkonların cam balkon sistemi ile kapatılması hırsızlık olaylarına karşı da bir güvenlik oluşturmaktadır. Yapılan incelemelerde giriş kat balkonlarda cam balkon sistemi olan evlere hırsızlık girişiminin hemen hemen hiç olmadığı gözlemlenmiştir.

Estettik ve fonksiyonel bir ürün olan katlanır cam balkon sistemi, 4 mevsim kullanılabilir olması sebebi ile balkonlarımıza ayrı bir değer kazandırmaktadır. Dışarıdan gelecek soğuk, ses, toz gibi etkenleri tamamen ortadan kaldırarak evlerde balkonların yeni bir alan kazanılmasına fayda sağladığı bir gerçektir.

Soğuk havalarda ve yağışlı iklim koşullarında cam sistemi ile kapatılmış balkonlarda yemek ve kahvaltı yapmak gerçekten ayrı bir keyiftir. Tüm bu özellikler ve faydaları göz önünde bulundurulunca Katlanır cam balkon sistemleri, vazgeçilmez ve önemli bir ihtiyaç halini almaktadır.

Winlife katlanır cam balkon olarak firmamız. en son teknoloji ve dayanıklı cam balkon sistemleri üretmekte ve uygulamaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir