TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Antalya da sineklik

Antalya da sineklik

Antalya da sineklik

Antalya da sineklik

Sineklik sistemlerini ve fiyatlarını görmek için TIKLAYIN

Her model ve ölçüde sineklik sistemi imalat ve montaj işlerini yapmaktayız. Menteşeli sineklik, pileli sineklik plise sineklik, stor sineklik ve sürme sistem sineklik modellerimiz vardır.

Her ölçü ve ebatta sineklik yapabiliyoruz. Pencereler kapılar, büyük sürme kapılar için modellerimiz ve uygulamalarımız mevcuttur. Dayanıklı yanmaz fiber tüller kullanarak yaptığımız sineklikler de alüminyum çerçeve kullanıyoruz. Böylelikle sineklikler daha uzun ömürlü ve sağlam olmaktadır.

Özellikle ağaçlıklı ve su kaynağına yakın olan bölgelerde sinek ve benzeri uçan ufak haşereler, hepimiz için sıkıntılı bir durum oluşturmaktadır. Bunun önüne geçmenin en iyi yolu da sineklik kullanımıdır. İlaç veya sprey gibi kimyasallar kullanmak istemeyenler için vazgeçilmez bir üründür sineklikler. Ancak sineklik ürününde kullanılan malzemelerin kaliteli olması, tüllerin dayanıklı ve fiber olması gerekmektedir.

Sökülüp takılabilen menteşeli pratik sineklikler ekonomiktir ve kolay kullanılır. Bunun yanı sıra pileli- plise sineklik modelleri biraz daha  fiyat olarak yukarıda olmasına rağmen son derece fonksiyonel ve yer kaplamayan, çok daha uzun ömürlü sineklik modelidir. Ayrıca pileli- plise sineklik modeli her ebat ve bölgeye uygulanabilir. Çok büyük sürme kapılarda, monoblok veya normal eski tip panjurlarda rahatlıkla uygulanabilir. Bu avantajları sebebi ile pileli plise sineklikler son zamanların en iyi sineklik modeli olarak ön plana çıkmaktadır.