TELEFON 0(242) 324 03 26

www.antalyacambalkon.gen.tr

Antalya sineklik

Antalya sineklik

Antalya sineklik işlerinde Üretici firma olarak hizmet vermekteyiz. Her model ve yapıda sineklik üretimi ve yerine montaj işleri yapmaktayız. Kapılar pencereler ve sürme kapılar için seçeneklerimiz mevcuttur.

Antalya sineklik sistemlerinde kullanılan malzemenin  kalitesi önemlidir. Özellikle tül kaliteli olmalıdır. Bir sezon sonunda yıpranan ve yırtılan bir tül, şüphesiz  her kez için can sıkıcı bir durum yaratmaktadır. Kaliteli ve yanmaz fiber tülden imal edilen sineklik ürünü daha kullanışlı ve daha uzun ömürlü olmaktadır.

Antalya sineklik

Peki tül kalitesini nasıl anlayacaksınız ? maalesef bunu anlamanız pek mümkün değildir, firmanın söylemleri sizin için yeterli olmak zorundadır. Tülün kalitesini test etmeniz için tülü çakmak veya kibrit ile yakmanız gerekir, yanmayan tül iyidir. Bunu yapmak her zaman mümkün olmayabilir tabii. Ayrıca kaliteli tülü el ile buruşturarak, tekrar eski halini alıp almadığını test edebilirsiniz. buruşturma işlemi yaptıktan sonra tül eski haline az çok gelmelidir. buruşuk kalan tül KALİTESİZDİR.

Antalya sineklik, WİNLİFE Antalya cam balkon ve sineklik sistemleri, her zaman iyi ürünü ekonomik fiyatları ile sizlere sunmak için çalışmaktadır. Kullandığımız malzeme ve ürün-hizmet konusunda asla ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin bize referans olacağını ve yeni müşteriler getireceğinin bilinci ile çalışıyoruz. Antalya sineklik

Sineklik sistemlerinde menteşeli sineklik, pileli sineklik Plise sineklik, sürme sineklik, Stor sineklik gibi modellerin tümünün imalatını ve satışını yapmaktayız. Bu ürünler yapının durumuna göre seçilmektedir. Şu anda en çok kullanılan ve tercih edilen ürün grubu arasında Pileli Plise sineklik modeli vardır. Yeni ve kullanışlı yapısı ile her türlü kapı ve pencereye, ayrıca büyük ebatlardaki sürme kapılara rahatlıkla uygulanabilen Pileli sineklikler diğer sineklik modellerinin biraz daha geri planda kalmasına sebep olmuştur.

Sıcak hava ve yeşillik alanların bol olduğu ANTALYA ilimizde, sineklik yaptırmak önemli bir ihtiyaç halini almaktadır. Diğer kimyasal ve elektrikli sinek ilaçları sağlık açısından zararlı yönleri olabileceği sebebi ile sineklik sistemleri mekanların hava da alması göz önünde bulundurulduğunda daha önemli bir ihtiyaç olmaktadır.

Antalya cam balkon sistemleri, WİNLİFE olarak firmamız, katlanır ve sürme cam balkon sistemleri üretim ve montaj hizmetleri vermektedir.

ANTALYA da sineklik ihtiyaçlarınız için 0242 324 03 26 – 0545 355 76 66 numaralı telefon numaralarımız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.